Vadovų stažuotė Šiauliuose

Balandžio 4–5 dienomis vadovai stažavosi Šiauliuose ir lankėsi Natalijos Kaunickienės vadovaujamoje Šiaulių Salduvės progimnazije bei vadovo Vaido Bacio - Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje.

Direktorė N. Kaunickienė pasakojo vadovams apie asmeninio profesinio tobulėjimo sistemą mokykloje, dalinosi mokytojų profesinio augimo patirtimis. Tobulėjimo sistema glaudžiai susijusi su profesiniu augimu, tobulėjimu, mokymusi bei kvalifikacijos tobulinimu.

Skaityti daugiau: Vadovų stažuotė Šiauliuose

Gerąja patirtimi dalinosi anglų kalbos mokytojų metodinė grupė

Anglų kalbos mokytojos Ina Kirvelaitienė, Jurga Štrimienė ir Vilma Imbrasienė dalinosi gerąja patirtimi tema „Įtraukusis ugdymas: praktiniai patarimai darbui su SUP turinčiais mokiniais užsienio kalbų pamokose“.

Anglų kalbos mokytoja Ina Kirvelaitienė dalinosi patarimais kolegėms, dirbančioms su SUP turinčiais mokiniais. Mokytojos teigimu yra du variantai: nuolatos teisintis ir priešintis pokyčiams arba rinktis progresą. Nugalėti sunkumai – tai puikiai išnaudotos galimybės.

Skaityti daugiau: Gerąja patirtimi dalinosi anglų kalbos mokytojų metodinė grupė

Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje lankėsi ELVIS atstovės

Lietuvos audiosensorinės bibliotekos tikslas – kad skaityti galėtų visi!

ELVIS – tai elektroninių leidinių valdymo informacinė sistema, kurioje yra daugiau nei 15 tūkstančiai leidinių skirtų regėjimo sutrikimą turintiems žmonėms. Taip pat leidiniai pritaikyti asmenims, kurie negali laikyti knygos rankose, kai sudėtinga perversti knygos puslapius. Knygų turiniu gali naudotis skaitymo sutrikimą (disleksiją) bei mokymosi ar raidos sutrikimų, dėl kurių negali skaityti, žmonės.

Skaityti daugiau: Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje lankėsi ELVIS atstovės