^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Būkime geresni už save pačius...

Bukime geresni uz save paciusIkimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai dalyvavo planavimo ir analizavimo etapui skirtame susirinkime, kuris įvyko rugsėjo 23 d. Pirmininkė Lilija Navikienė susitikimą pradėjo eiliuotai ir nuspalvino šviesiomis rudeniškomis emocijomis. ŠPT andragogė Gintarė Venckienė pristatė šių metų veiklos struktūrą, priminė sutartąsias vertybes, atkreipė dėmesį į Švietimo ir mokslo ministerijos paskelbtus prioritetus.

 

Buvo prisimintos buvusios metodinių susirinkimų veiklos, pristatyti šių metų darbo žingsniai. Pirmininkė pristatė naująjį Pedagogų profesijos kompetencijų aprašo projektą. Buvo apžvelgta jo sandara, kompetencijų rūšys, pristatyti lygmenys. Po darbo su minėtu dokumentu pedagogės išsakė savo tobulinimosi lūkesčius, norą dalintis turimais stipriaisiais dalykais profesinėje srityje. Vilkaviškio vaikų lopšelio – darželio „Buratinas“ auklėtoja metodininkė Edita Setkauskienė pasidalino mintimis iš seminaro ir praktinės patirties apie ugdomųjų aplinkų pritaikymą, atnaujinimą, mobilumą, organizuojant į vaiką orientuotą ugdymą. Tarp susirinkimo dalyvių juntamai tvyrojo bendradarbiavimo ir noro pasidalinti gerąja patirtimi atmosfera. Pirmininkė Lilija Navikienė susitikimą užbaigė prasmingais Simon Sinek žodžiais.


Visada su kuo nors varžomės. Visada stengiamės būti geresni už kitus. Geresnė kokybė. Daugiau funkcijų. Geresnis aptarnavimas. Nuolat lyginamės su kitais. Ir niekas netrokšta mums padėti. O kas, jei kasdien eitume į darbą užsibrėžę tikslą tiesiog būti geresni už save pačius? Šią savaitę dirbti geriau nei praeitą? Šį mėnesį padaryti geresnį nei buvęs? Be jokių kitų priežasčių, o tik dėl to, kad siekiame palikti organizaciją geresnės būklės nei radome... 
(Simon Sinek „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“)

 

ŠPT informacija

Copyright © 2020. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.