Matematikos mokytojų būrelio susirinkimas

2015 10 19 MatematikaŠPT vyko rajono matematikos mokytojų susirinkimas. Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos mokytoja metodininkė Marytė Mockienė pristatė pedagogų profesijos kompetencijų aprašą, kuris grindžiamas LR švietimo įstatymo nuostatomis, pagrindiniais Europos mokytojų kompetenciją ir kvalifikaciją aiškinančiais dokumentais, Lietuvos kvalifikacijų sandaros aprašu. Po pristatymo visi mokytojai gavo medžiagą, kurioje aprašyti pedagogo profesijos kompetencijų augimo kriterijai, pasirinko vieną kriterijų ir įvertino savo atitiktį. Vėliau dalyviai atsakė į klausimus: „Ko man reikia?“ ir „Kuo galiu pasidalinti?“. Atsakius į šiuos klausimus, buvo numatytos veiklos gairės šiems mokslo metams.

Rajono matematikų būrelio pirmininke perrinkta Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytoja M. Mockienė.

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytoja M. Mockienė