^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mokymų užbaigimas

noras tapti sirdies tevaisLiepos 26 d. vyko globėjų ir įtėvių mokymai tema „Sąmoningo sprendimo priėmimas“. Tai paskutinis mokymų užsiėmimas, kuriame dalyvavo Marijampolės ir Vilkaviškio rajono savivaldybių vaiko teisių apsaugos skyrių specialistai, kurie norėjo prisidėti prie sveikinimų ir atsakyti dalyviams į rūpimus klausimus. Taip pat dalyvavo ir esama globėja.


Labai džiugu, kad susitikimą praturtino esamos globėjos pasidalinimas savo patirtimi, auginat šešis savo vaikus: iš jų teisiškai trys yra globojami. Šeimoje visi vaikai yra auginami ir mylimi vienodai. Moters teigimu, noras globoti ar įsivaikinti turi būti vidinis žmogaus pašaukimas. Tada tampa nesvarbu koks tavo statusas globėjas ar įtėvis, svarbiausia jausti ir tai parodyti vaikams, kad esi jo „širdies tėtis ir mama“. Ši globėjos patirtis, dalyviams išliks kaip gerasis pavyzdys iš kurio galima pasimokyti.


Susitikimą užbaigėme įteikdamos dalyviams pažymėjimus, apie išklausytus mokymus. Dalyvių veidai švytėjo iš laimės žengiant link savo naujo gyvenimo kelio. Šie mokymai buvo labai svarbi stotelė, kurioje dalyviai priėmė sąmoningą sprendimą. Linkime jiems kantrybės, stiprybės ir tikėjimo.


Dangira Armanavičienė ir Sandra Pautienytė,
Vilkaviškio r. švietimo pagalbos tarnybos atestuotos socialinės darbuotojos

Copyright © 2020. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.