Gerosios patirties sklaida „Darželio aplinka - ugdymui(si)“

01Vaikų lopšelis-darželis „Buratinas“ rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogus pakvietė išbandyti funkcionalią, skirtą įvairiems vaikų sumanymams realizuoti, lauko erdvę. Pedagogai, atvykę į gerosios patirties sklaidą, kartu su „Buratino“ ugdytiniais tapo įrengtų erdvių išbandytojais. Gerosios patirties sklaidą organizavo darželio ugdytojos: E. Setkauskienė, I. Norkevičienė, auklėtojos metodininkės, I. Jakevičienė, B. Sabaliauskienė, vyresniosios auklėtojos, L. Benekoraitienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė. Struktūruota (konteksto apžvelgimas → teorinės žinios → praktinė veikla → įsivertinimas) sklaida padovanojo šūsnį idėjų, kurias galima įgyvendinti savo ugdymo įstaigose. Auklėtojų šiltas santykis su vaikais, besimokančiųjų įsitraukimas į veiklas, teigiamų potyrių įvardijimas įsivertinimo metu pirmąjį šių m. m. mėnesį nudažė pozityviai ir darbingai.

Akimirkos iš renginio.