Vasaris 2020

Dalijimasis patirtimi - kelio į profesionalumą pradžia

dalijimasis-patirtimi-kelioii-profesionaluma-pradziaLapkričio 30 d. Vilkaviškio rajono užsienio kalbų mokytojai rinkosi į Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinę mokyklą, kur vyko susitikimas – gerosios patirties sklaida „Pažangos vertinimas, įsivertinimas ir fiksavimas užsienio kalbų pamokose“.

Į susitikimą atvyko daugiau nei 30 užsienio kalbų mokytojų iš visų Vilkaviškio rajono mokyklų. Pranešimus skaitė ir savo turima pažangos vertinimo, įsivertinimo ir fiksavimo patirtimi su kolegomis dalijosi užsienio kalbų mokytojos Rūta Ražukienė (Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras), Vida Senkuvienė (Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras), Ina Kirvelaitienė, Vilija Ambrasienė (Pilviškių „Santakos“ gimnazija), Reda Stučienė, Aldona Burbienė (Pajevonio pagrindinė mokykla) ir Birutė Šeimienė (Alvito pagrindinė mokykla). Džiugu, kad susirinkę kolegos ne tik klausėsi mokytojų įžvalgų ir patirčių, bet ir domėjosi, kaip veikia vienas ar kitas metodas, kokiose klasėse jis taikomas, kokias pažangos fiksavimo formas mokytojos naudoja, kaip jos veikia, ir dar daugelį kitų klausimų.

Dalijimasis turimomis žiniomis, patirtimi yra vienas iš daugelio svarbių veiksnių, kurį galime naudoti ne tik kalbėdami apie daromą pažangą, bet ir vertindami žmogaus kaip asmenybės brandą. Pažanga neįmanoma be dalijimosi. Dalindamiesi su kitais mes ne tik žengiame į priekį, augame kaip asmenybės, bet ir tampame laisvi, suteikdami sau ir kitiems galimybę pasitikrinti tai, ką žinome, mokame ir darome, o taip pat numatyti, kaip visa tai būtų galima patobulinti.

Vilkaviškio rajono užsienio kalbų mokytojų
metodikos būrelio pirmininkė Ina Kirvelaitienė

Copyright © 2020. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.