Spalis 2019

Šį mėnesįŠį mėnesį2002

Naujenos

Korupcija (lot. corruptio – „gadinimas“, „papirkimas“) – piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos. Tai ne tik pasinaudojimas tarnybinėmis galiomis viešajame sektoriuje, bet gali pasitaikyti visur, kur asmens galia grįsta visuomenės pasitikėjimu: versle, sporte, religinėse organizacijose, žiniasklaidoje.

Korupciniai nusikaltimai – ne lengvesni už kitus nusikaltimus, todėl visuomenė neturėtų būti jiems atlaidi.

Savivaldybės interneto svetainėje, korupcijos prevencijai skirtame skyrelyje, skelbiama su korupcijos prevencija susijusi informacija .

Daugiau informacijos apie numatomas veiklas Vilkaviškio rajono savivaldybėje 2019-2021 metais galite rasti čia.

Vaizdo paskaita

Iš kur atsiranda korupcija? Kur ji labiausiai paplitusi? Ką apie korupciją mano verslo atstovai? Atsakymus ir dar daugiau naudingos informacijos rasite šiame video .

Antikorupcinis švietimas moksleiviams

STT jau ketveri metai dalyvauja jaunimą įkvepiančioje iniciatyvoje „būsiu “ (ankstesnis pavadinimas – „Kam to reikia?!“) veikloje. Šis projektas vienija profesionalus praktikus, norinčius dalintis savo patirtimi, ir mokyklas, kurios siekia mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai – gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.
STT pareigūnai, vykdantys antikorupcinį jaunimo švietimą, gali apsilankyti mokykloje, taip pat pasikviesti Jus į STT ekskursiją. Jei Jūs esate mokytojas ir ieškote netradicinės pamokos, per kurią kalbėsime su moksleiviais apie korupciją, jos žalą ir antikorupcines priemones, registruokitės .

Naudoti informaciniai šaltiniai:

Copyright © 2019. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.