^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Įžvalgos

Refleksijos dėka mes tampame autentiškais

Peter Jarvis

Prisijungti

Paieška

Renginių kalendorius

Vasaris 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Lankytojų statistika

289359
ŠiandienŠiandien67
VakarVakar69
Šią savaitęŠią savaitę207
Šį mėnesįŠį mėnesį1524
Iš visoIš viso289359

Vilkaviškio vaikų lopšelyje darželyje „Buratinas“ vyko 5-ių mokymų ciklas tėvams „Profesionali tėvystė“ ir tęsis toliau

BuratinasGyvenimas šeimoje, ypač auginant, auklėjant vaikus, neišvengiamai iš mūsų reikalauja nuolatinių pastangų, žinių, patirties, saviugdos, o norint išlaikyti žinias ir įgūdžius, reikia jas nuolat atnaujinti ir palaikyti. Todėl Vilkaviškio vaikų lopšelyje darželyje „Buratinas“ 2017 m. spalio – gruodžio mėnesiais jau antrą kartą vyko 5-ių mokymų ciklas tėvams „Profesionali tėvystė“. Mokymus vedė Vilkaviškio ŠPT atestuota socialinė darbuotoja Sandra Pautienytė, jai talkino naujai Tarnyboje pradėjusi dirbti psichologė Ugnė Vasilė, įstaigos socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė.


Mokymuose dalyvavo devynios įstaigą lankančių ugdytinių mamos. Susitikimų metu buvo analizuojamos temos apie vaikų savivertės formavimą, elgesio reikšmės suvokimą, bendravimą su vaiku, atsakomybės jausmo skatinimą ir reagavimą į nepriimtiną elgesį, lytinio ugdymo klausimai bei tema apie tapimą partneriais auklėjant vaikus. Dalyvės gavo naujų žinių, informacijos bei praktinių įgūdžių, padėsiančių labiau suprasti savo vaikus, jų netinkamo elgesio priežastis.


Štai keletas dalyvių atsiliepimų: „Įstrigo tai, kad aiškiai, paprastai buvo pateikta medžiaga, buvo galima diskutuoti, išsakyti savo nuomonę. Svarbi mintis, kad dėl sėkmingo vaikų auklėjimo tėvai turi skirti laiko ir vienas kitam, puoselėti tarpusavio partnerystę“. „Labiausiai sudomino lytinio ugdymo tema, šiuo klausimu mums trūksta žinių ir patirties…“. „Labiausiai įsiminė metodas, kaip reaguoti į nepriimtiną vaiko elgesį; kaip vienu sakiniu galima išsakyti ir jausmus, ir pastabas, ir lūkesčius dėl tinkamo elgesio“.


Tai buvo prasmingas, gerų emocijų, susimąstymų, diskusijų laikas kartu su žmonėmis, kuriems svarbūs panašūs klausimai dėl savo vaikų ir dėl savęs pačių.

 

„Vaikas visada gali išmokyti suaugusį trijų dalykų:
džiaugtis be jokios priežasties, visuomet būti kuo nors užsiėmusiu
ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti“. (P.Coelho)

Vilkaviškio vaikų lopšelio - darželio „Buratinas“
Socialinė pedagogė Vilma Brazauskienė

 

Buratinas 5 mokymai

Kas yra mokymasis?

2m1m

2m1m

2m1m

2m

Švietimas prieš korupciją
  • Švietimas

    • Naujienos

    • Antikorupcinis ugdymas

 

Savęs pažinimas

Copyright © 2018. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.