^Į viršų
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Meniu

Prisijungti

Paieška

Renginių kalendorius

Sausis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Lankytojų statistika

317411
ŠiandienŠiandien58
VakarVakar93
Šią savaitęŠią savaitę151
Šį mėnesįŠį mėnesį2002
Iš visoIš viso317411

Mokyklų bibliotekininkės pasveikino Lietuvą

Mokyklu bibliotekininkes pasveikino LietuvaSausio 29 d., žemę merkiant šaltam lietui, rajono mokyklų bibliotekininkės rinkosi į kūrybines dirbtuves Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinėje mokykloje. Savo mintis ir darbus šį kartą skyrėme Lietuvos 100-čiui. Mus pasitiko ir šiltai priėmė mokyklos bibliotekininkė ir dailės mokytoja Lidija Černiauskienė.


Apžiūrėjusios mokyklą susėdome mažoje jaukioje bibliotekoje prie apskrito stalo. Renginio organizatorė Lidija, pasveikinusi eilėraščio posmais, supažindino su būsima veikla bei darbotvarke. Visos užduotys buvo skirtos Lietuvai. Pirmosios užduoties metu ant širdelės formos lapelių kiekviena užrašėme po atsivežtą širdžiai mielą eilėraščio posmelį, mintį, palinkėjimą mūsų tėvynei. Juos sudėjusios gavome nuostabų gėlės žiedą, kurį kiekviena norėjo palaikyti rankose. Po to burtų būdu išsiaiškinome tolimesnes veiklas. Pirmoji grupė turėjo drobėje nutapyti ąžuolų giraitę. Ąžuolas – Lietuvos stiprybės simbolis. Antroji grupė audė tautinę juostelę, trečios grupės dalyvės degustavo iš mūsų krašte augančių džiovintų augalų – kiaulpienių, varnalėšų, topinambų ir gilių pagamintą kavą. Veiklos buvo tokios įdomios ir įtraukiančios, kad visos norėjome jas išbandyti, o laikas kūrybiškame šurmulyje prabėgo nepastebimai greitai. Paskutinė užduotis buvo skirta prisiminti žymiausius Vilkaviškio krašto žmones (menininkus, rašytojus, aktorius ir kt.), gyvenusius ir kūrusius tame šimtmetyje, kurį šiuo metu ir švenčiame. Traukėme lapelius su žymių krašto žmonių gyvenimo aprašymais ir bandėme juos įspėti.


Popietę užbaigėme einamųjų reikalų aptarimu, patirties sklaida.


Bendra veikla leidžia mums suvokti ir giliau pažvelgti į bibliotekininko profesijos subtilybes, prisiminti ir įprasminti vertybes, pasisemti minčių ugdant jaunąją kartą. Šiltas ir malonus bendravimas suteikia jėgų ir uždega naujoms veikloms.


Dėkojame Žaliosios Vinco Žemaičio mokyklos bibliotekininkei Lidijai Černiauskienei už turiningai praleistą laiką ir be galo šiltą priėmimą.

 

Rasa Kasperaitienė, Alvito pagrindinės mokyklos bibliotekininkė

 

Mokyklu bibliotekininkes pasveikino Lietuva (1)

 

Mokyklu bibliotekininkes pasveikino Lietuva (2)

 

Mokyklu bibliotekininkes pasveikino Lietuva (3)

 

Mokyklu bibliotekininkes pasveikino Lietuva (4)

Copyright © 2019. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnyba Visos teisės saugomos.