Mokymosi sėkmės bilietas

Mokymosi sekmeŠių metų lapkričio 4-24 dienomis Vilkaviškio r. švietimo pagalbos tarnyba, minėdama 20-ąją suaugusiųjų švietimo savaitę „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukime“, kartu su kitomis Vilkaviškio r. neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi institucijomis, įgyvendino mokymosi akcijos „Mokymosi sėkmės bilietas“ iniciatyvą.

Vilkaviškiečiai ir miesto svečiai, pasidalindami savo mokymosi sėkmės receptu, pildė popierines mokymosi sėkmės bilieto formas. Besimokantys suaugusieji, permąstydami asmenines mokymosi patirtis, atsakė į klausimus: Kas Jums yra padėję pasiekti gerų mokymosi rezultatų? Gal žinote būdų, kaip galima mokymosi procesą padaryti lengvesnį? Kuo vadovaudamiesi ruošdavotės pamokoms ir egzaminams? Kas Jus labiausiai motyvuodavo tada, kai, atrodo, nebeužtenka ryžto mokytis toliau?
Atsakymai, įgavę patarimo, pamokymo ar palinkėjimo struktūrą, nukeliavo į Vilkaviškio r. mokyklas ir galbūt taps mokinių mokymosi motyvacijos sėkmės įkvėpimu, mokymosi sėkmės garantu. Mokymosi sėkmės bilietai gali būti panaudoti motyvuojančioms, kūrybinėms veikloms, ir rasti kelią į mokinių protus ir širdis. Tokiu būdu vilkaviškiečių unikali, nepakartojama patirtis tęsis laike – bus dar kartą išjausta ir išgyventa šiandienos mokymosi kontekste.

Jūsų mintys (spauskite čia)