Šeimų klubas „Darna“

Aktualumas.

Skirta santykių šeimoje stiprinimui bei puoselėjimui, gilesniam vienas kito pažinimui.

Tikslas.

Padėti sutuoktiniams geriau suprasti savo partnerį, tiek ir išreikšti savo poreikius, lūkesčius poroje, padėti ugdyti problemų sprendimo, konfliktų įveikos įgūdžius.

Trukmė.

Užsiėmimų ciklai parengti pagal D. Sonnet „Trijų metų mokyklos“ programą.
Pirmieji 10 susitikimų (pirmi metai) skirti gilesniam partnerių vienas kito pažinimui, poros gyvenimui. Antraisiais metais didžiausias dėmesys skiriamas tėvystei, gilesniam sutuoktinių, kaip tėvų vienas kito pažinimui, atsakymų į su vaikų auklėjimu susijusius klausimus paieškai. Tretieji metai skirti geriau pažinti, suprasti poros misiją visuomenėje.

Užsiėmimo trukmė – 4 val.

Laukiamas rezultatas.

• Poros įgis naujų žinių bei įgūdžių kaip padėti vienas kitam būnant šeima.
  • Sustiprins poros tarpusavio santykius, bei gerins santykius su vaikais.
  • Išmoks naujų, veiksmingų būdų kaip teisingai auklėti vaikus.
  • Poros/šeimos taps brandesnės, stipresnės bei sugebės spręsti problemas teisingai ir atsakingai.