Bibliotekininkių seminaras

Bliotekininkiu seminaras

2015 m. vasario 11 d. Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko seminaras Vilkaviškio r. mokyklų bibliotekininkėms „Mokyklų bibliotekų darbuotojų kompiuterinio raštingumo tobulinimas: darbas su skaičiuoklės (Microsoft Office Exel) programa“.

Seminarą vedė ir koleges darbo skaičiuoklės pagalba subtilybių mokė Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos bibliotekininkė Dalia Skinkienė.

Tema seminarui pasirinkta atliepiant I-ojo bibliotekininkų forumo metu išsakytus pageidavimus dėl IT kompetencijos tobulinimo. Būtent skaičiuoklės programos labai palengvina bibliotekininkės kasdieninės veiklos darbus (sąrašų sudarymas, užsakymų, nurašymų rengimas ir kt.)

Renginio dalyviai ne tik gavo teorinių žinių, bet praktiškai išbandė programos Microsoft Office Exel programos galimybes.

Reflektuodami seminaro dalyviai pritarė minčiai, kad mokydamiesi vieni iš kitų, bendradarbiaudami ir dalindamiesi savo patirtimi, tobuliname savo asmenines ir profesines kompetencijas.

Irma Galeckienė, Gižų Kazimiero Baršausko pagrindinės mokyklos bibliotekininkė, rajono bibliotekininkų metodikos būrelio pirmininkė.