Vilkaviškio miesto gyventojų ir lankytojų apklausa

VilkaviskisEsu Diana Čižaitė, Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Architektūros fakulteto studentė. Rašau Jums mūsų komandos, darančios Vilkaviškio miesto plėtros projektinį pasiūlymą, vardu. Siekiant ištirti, kokį įspūdį palieka Vilkaviškis, vykdome šio miesto gyventojų ir lankytojų apklausą. Žinodami, kokie yra šio miesto gyventojai, kas jiems yra svarbu ir ko jiems trūksta mieste, mes tiksliau adaptuotume mūsų projektą realiems poreikiams, kurie galėtų pasiekti visuomenę per viešus projekto pristatymus.

Kreipiamės į Jus su prašymu paskelbti Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnybos interneto portale žinutę su nuoroda į mūsų apklausą. Labai tikimės, kad galimybė paviešinti informaciją apie mūsų tyrime Jūsų svetainėje atsiras. Tam atvejui žemiau pridedame tekstą, kurį norėtume paskelbti:

Ką mano vilkaviškiečiai apie Vilkaviškį?

Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Architektūros fakulteto studentai atlieka Vilkaviškio miesto gyventojų ir lankytojų apklausą. Šio tyrimo tikslas - nustatyti visuomenės požiūrį į Vilkaviškį ir surinkti informaciją, kuri atskleistų gyventojų bei lankytojų poreikius ir norus. Į juos bus atsižvelgta kuriant miesto vystymo pasiūlymą. Tyrimas yra anonimiškas, o pateikta informacija bus analizuojama tik apibendrintai kartu su kitų respondentų atsakymais. Kviečiame dalyvauti tyrime, kuriame pateikdami atsakymus užtruksite apie 15-20 minučių.

Norėdami pradėti pildyti apklausą spauskite ant toliau esančios nuorodos: https://arcg.is/10zO1i

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad anketos pateikimui reikalingi atsakymai pažymėti raudona žvaigždute. Visi kiti klausimai yra neprivalomi, bet reikšmingi siekiant įsigilinti į Jūsų nuomonę ir atrasti Vilkaviškio gyventojams ir lankytojams labiausiai tinkančius miesto plėtros sprendimus.

Atsakant į šios apklausos klausimus prašome neatsižvelgti į karantino keliamus ribojimus. Atsakydami į klausimus pamąstykite, kokie buvo Jūsų įpročiai iki karantino.

Nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką!