Vaikų priežiūros paslaugos

Aktualumas.

Įvairios edukacinės, kūrybinės ir judriosios programos vaikams. Šia paslauga gali pasinaudoti visi tėvai, tačiau pirmenybė teikiama tiems tėvams (įtėviams, globėjams), kurie dalyvauja projekto veiklose ir jų metu yra poreikis gauti vaiko priežiūros paslaugą.

Tikslas.

Tėvų lankomų užsėmimų metu prižiūrėti vaikus bei pasirūpinti, kad jie produktyviai praleistų savo laiką.

Trukmė.

Vaiko priežiūros paslaugos, kurios teikiamos ne ilgiau kaip 4 val. per dieną visiems tėvams (įtėviams, globėjams), auginantiems vaikus (įvaikius, globotinius) nuo 3 - 7 metų amžiaus.

• Prižiūrėti vaikai.
  • Užsėmimų metu vaikai ne tik pieš ir žais, bet ir susipažins su įvairiomis rankdarbių technikomis.
  • Mokysis vienas kitą gerbti, vienas kitam padėkoti, padėti, pagirti bei susitvarkyti savo darbo vietą.
  • Kūrybinių užsėmimų metu lavinama vaikų vaizduotė, kūrybiškumas.
  • Būdami kartu vaikai galės susirasti naujų draugų, pasidalinti geromis emocijomis.

Kursas apie namų tvarkymą

Aktualumas.

Didelis gyvenimo tempas mažina laiką, kurį skiriame namų švarinimui ir tvarkai. Efektyviai tvarkyti namus gali išmokti visi – svarbu išmanyti efektyvias namų tvarkymo taisykles.

Tikslas.

Susipažinti bei išmokti apie namų aplinkos tvarkymą.

Trukmė.

Užsiėmimas truks - 2 val.

Laukiamas rezultatas.

• Asmenys gaus žinių apie patogesnį, efektyvesnį namų ūkio tvarkymą.
  • Padės pagerinti ne tik tarpusavio santykius šeimoje, bet ir tėvystės įgūdžius.
  • Tėvai įtrauks vaikus į bendrą veiklą, taip skatindami visų šeimos narių bendradarbiavimą, nesutarimus šeimoje susijusius su darbais buityje.

Mažasis šeimų kino klubas

Aktualumas.

Kino vakaras – tai įvairiapusiškos tikros gyvenimiškos patirties atvaizdavimas filmo juostoje. Jausmai, išgyvenimai, džiaugsmas ar neviltis, pasisekimai ar praradimai, perkelti į ekraną, nepalieka abejingais žiūrovų. Kiekvienas atrandame sau artimą personažą, veiksmo sceną iš savo praeities ar gyvenimo kryžkelės, kurioje esame šiandien.

Tikslas.

Spręsime probleminius klausimus iškilusius iš gyvenimo kasdienybės, pasidalinsime savo asmenine patirtimi.

Trukmė.

Užsiėmimas truks - 5 val.

Laukiamas rezultatas.

• Filmo pagalba žmonės atpažins savo jausmus, bei problematiškas situacijas savo gyvenime.
  • Grupėje spręs opius klausimus, bei problemas.

Seminarai „Vyro kelionė šeimoje“

Aktualumas.

Nėra atsakingesnio užmojo kaip „buvimo vyru“ šeimoje, tai laimingas etapas bet tuo pačiu ir pilnas pavojų ir nesėkmių. Tai didysis išbandymas, vykstantis kiekvieno vyro gyvenime, ir kiekvienas vyras, jaunas ir senas, yra šios kelionės dalyvis, nors tik nedaugelis sėkmingai pasiekia tikslą. Ši kelionė tampa dar sunkesnė, nes gyvename metu, kuriame maža krypties. Metu, kai maža tėvų, galinčių parodyti kelią.

Tikslas.

Padėti vyrams geriau suprasti savo prigimtį, taip pat atskleisti savo, kaip vyro bei tėvo pašaukimą.

Trukmė.

4 teminiai susitikimai. Trukmė 2 val.

Laukiamas rezultatas.

• Įgis naujų žinių bei įgūdžių.
  • Vyrai gebės suprasti savo pašaukimą.
  • Mokysis žengti teisingu gyvenimo keliu.
  • Vyrai geriau supras save, atsiskleis, atpažins savo teigiamus bei neigiamus bruožus.
  • Išsikalbės grupėje, darys pažangą mokindamiesi iš savų klaidų.