Projektai (2018–2019 metai)

Dalyvavimo tikslas

Projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje 2018-2021“

Sudaryti sąlygas Vilkaviškio rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti iškilusias krizes.

Projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ 2019-2022 m.

Įveiklinti globos centrus savivaldybėse, padidinti jų teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei užtikrinti efektyvų Mobiliosios komandos darbą visose savivaldybėse

Projektas „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas 2“

Kurti ir palaikyti saugią aplinką mokykloje, sudarant palankias sąlygas mokinių asmenybės ugdymuisi, akademinių pasiekimų gerinimui, mažinant socialinę atskirtį bei sprendžiant iškritimo iš mokyklos problemą.