Pedagogai pažindinosi su molio ypatumais

Pedagogai pazindinosi su molio ypatumaisVilkaviškio vaikų ir jaunimo centro dailės studijos neformaliojo švietimo mokytoja Stasė Zelinauskaitė ir Socialinės pagalbos centro ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos neformaliojo ugdymo pedagogas Andrius Janulaitis rajono dailės, technologijų mokytojams, neformaliojo ugdymo pedagogams, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams ir visiems susidomėjusiems vasario 19 d. vedė praktinį seminarą „Keramikos ypatumai: molis gipso formoje“. Kadangi buvo nemažai norinčių tobulinti ugdymo aplinkų kūrimo, mokymosi proceso valdymo, mokinių motyvavimo ir paramos jiems, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, lektoriai sutiko kartoti seminarą kovo 24 d.

A. Janulaitis - pedagogės S. Zelinauskaitės buvęs mokinys. Šiandien jis yra diplomuotas keramikas, pats dalinasi žiniomis ir patirtimi. Pedagogas supažindino seminaro dalyvius su molio savybėmis, paruošimu, lipdymo būdais, įvairiomis glazūromis ir rizika deginant, dekoruojant gaminius. Perduodamą informaciją lektorius iliustravo nuotraukomis tiek iš savo, tiek iš kolegų patirties. Taip seminaro dalyviai buvo įvesti į praktinę dalį, kuriai vadovavo S. Zelinauskaitė.

Tikimės, kad abiejų seminarų dalyviai įgytas žinias, gebėjimus sėkmingai panaudos ugdant mokinių kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, pažinimo kompetencijas.