Administravimas

Failo įkėlimas

Šitas meniu punktas naudojamas tik įkelti failus adresu http://www.spt.vilkaviskis.lm.lt/ikelimai

Failo įkėlimai veikia tiesiogiai per redagavimo meniu:

Labai panašiai viskas, kaip paaiškinta čia: https://www.youtube.com/watch?v=7esmmrcsIwo

1. Įsijungti naujienos kūrimą/straipsnio redagavimą;
2. Parašyti apibūdinantį tekstą "Viešųjų pirkimų taisyklės (word)" arba "dokumentą atsisiųskite čia >>";
3. Pažymėti tekstą, ant kurio paspaudęs norite sukurti nuorodą;
4. Pasirinkti "insert/edit link" ikoną
Įterptasis vaizdas 1

5. Iššokusiame lange pasirinkti "Browse" ikoną
Įterptasis vaizdas 2
6. Iššoka langas:
Įterptasis vaizdas 3
6.1. Pirmame lange galite pasirinkti katalogą į kurį kelsite arba iš kurio pasirinksite dokumentą;
6.2. Atsidarius katalogą antrame lange rodys viduje esančius failus. Jeigu nenorite įkelti naujo dokumento, tai galite tiesiog pasirinkti jau įkeltą.
6.3. Jeigu norite galite sukurti nauja katalogą pažymėtame kataloge. Pvz. ikelimai -> buhalterija arba ikelimai -> mokykloms. Naujus katalogus kuriame trečiuoju mygtuku.
6.4. Ketvirtuoju mygtuku įkeliame naują failą.
7. Iššokusiame lange:
Įterptasis vaizdas 4
7.1. Galima užtempti failus, kuriuos norite įkelti į lauką "Drop files here"
7.2. Galima pasirinkti norimus failus mygtuku "Browse"
7.3. Mygtukas Upload įkelia pasirinktus arba užtemptus failus.
7.4. "Close" mygtukas uždaro langą.
8.1. Po įkėlimo pasirenkame norimą failą. Turi atsirasti varnelė prie failo ir dešinėje aprašymas:
Įterptasis vaizdas 6
8.2. Apačioje lange paspaudžiame "Insert"
Įterptasis vaizdas 7
9. Vėl atsidaro ankstesnis langas:
Įterptasis vaizdas 8
10. Galite iškart spausti "Insert" arba pakeisti tam tikrus parametrus.
10.1. Svarbiausias gal tik "Target" ir "Title" parametrai:
Įterptasis vaizdas 9
10.2. "Open in current window" reiškia, kad atidarys failą arba nuorodą esamame lange;
10.3. "Open in new window" reiškia, kad failą arba nuorodą atidarys naujame skirtuke.
11. Parametras "Title" reiškia Pavadinimas, tai tiesiog failo apibūdinimas, kurį rodys, kai užvesite ant nuorodos:
Įterptasis vaizdas 10
12. Kai viską įrašėte, spaudžiate "Insert" ir pažymėtas tekstas pasidaro panašus, kai parodyta 11. punkto paveikslėlyje.