Rajono mokytojai buvo pakviesti į „Atvirą pamoką“

Sausio 19 d. į Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre vykusią „Atvirą pamoką“ rajono mokytojus pakvietė dailės ir teatro studijų vadovės Stasė Zelinauskaitė ir Ilona Viltrakienė. Vadovės pademonstravo kaip naudojant įvairias ugdymo strategijas sudominti mokinius mokomuoju dalyku, plėtoti mokinių kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi. Renginyje teatro būrelio mokiniai vaidino etiudus, sustojo mimo pozoje, o dailininkai juos eskizavo, piešė. Išbandyti įvairias piešimo priemones pakvietė mokytojus, lavinti piešimo įgūdžius galėjo ne tik mokytojai, bet ir mokiniai.

Renginio pabaigoje buvo surengta piešinių, eskizų paroda. Visi dalyviai aptarė kaip jiems sekėsi. Jaunųjų dailininkų piešiniai bus koreguojami, užbaigiami dailės studijoje ir bus surengta darbų parodą, kurią bus galima pažiūrėti vaikų ir jaunimo centre.