Projektai 2022 metai

Pavadinimas

Dalyvavimo tikslas

Projektas „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje 2018-2021“

Sudaryti sąlygas Vilkaviškio rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, skatinant šeimą įveikti iškilusias krizes.

Projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams (rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ 2019-2022 m.

Įveiklinti globos centrus savivaldybėse, padidinti jų teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei užtikrinti efektyvų Mobiliosios komandos darbą visose savivaldybėse

Erasmus+ mažos apimties partnerystės tarptautinis projektas „Mokytojų ir tyrėjų tinklaveika tyrinėjimu grįstam mokymuisi“

Išplėsti mokyklose taikomų tyrinėjimo metodų spektrą. Mokymosi tyrinėjant projektas (toliau – MTP) – tai mokytojo su mokiniais nuosekliai įgyvendinamos veiklos, įgalinančios mokinius siekti mokymosi tikslo žingsnis po žingsnio. MTP siekiama paskatinti ieškoti, kelti klausimus, kurti, tobulinti, atrasti, pristatyti rezultatą, reflektuoti individualiai ir bendradarbiaujant. Galutinis projekto rezultatas - sukurti mokytojų ir tyrėjų bendradarbiavimo (tinklaveiklos) metodologinį aprašą.

Projektai 2021 metai

Pavadinimas

Bandomasis pedagogų kvalifikacijos tobulinimo (toliau – PKT) stebėsenos tyrimas

Nustatyti šalies PKT būklę, analizuoti, prognozuoti jos kaitą, planuoti galimas priemones PKT sistemos veiksmingumui sustiprinti.

Projektai (2019–2020 metai)

Projektas „Saugios aplinkos mokykloje kūrimas 2“

Kurti ir palaikyti saugią aplinką mokykloje, sudarant palankias sąlygas mokinių asmenybės ugdymuisi, akademinių pasiekimų gerinimui, mažinant socialinę atskirtį bei sprendžiant iškritimo iš mokyklos problemą.

Projektai (2018–2019 metai)

Projektai (2017–2018 metai)

Dalyvavimo tikslas

Projektas „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias ir pagrindines kompetencijas“

Skatinti šalies suaugusiųjų dalyvavimą mokymesi visą gyvenimą siūlant jiems aktualias ir patrauklias bendrųjų ir pagrindinių kompetencijų ugdymo paslaugas savivaldybėse bei kokybiško ugdymo turinio pagalba stiprinti suaugusiųjų neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi sistemos funkcionalumą.

Projektas „Vilkaviškio rajono ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijų komandinio darbo efektyvumo gerinimas 2016-2019“

Stiprinti ugdymo įstaigų VGK komandinio bendradarbiavimo ryšius, ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus/mokinius.

Projektas „Lyderių laikas 3“ (Stažuotės Lietuvoje (1. 1)

Tobulinti ugdymo įstaigų vadybos praktiką bei besimokančiųjų mokymosi kokybę, kad mokyklų (profesinio rengimo, bendrojo ir neformaliojo ugdymo), savivaldybių ir nacionalinio lygmens švietimo lyderiai būtų labiau pasirengę inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose (vardan mokinių mokymosi pažangos).